2021’in En İyi Beş Organik Köpek Maması

tarafından
7
2021’in En İyi Beş Organik Köpek Maması

2021’in en iyi beş organik köpek maması Bugün piyasada birçok organik Köpek Maması türü var. En iyi olduğunu bilmek yapmak için zor olabilir. Ancak, evcil hayvanımı yemeyin! Tüm köpek sahiplerinin bilmesi gereken beş organik Köpek Maması seçtik.

İşte sahiplerinin evcil hayvanlarına sağlaması gereken en iyi beş organik Köpek Maması:

1. Dr. Harvey’in sağlıklı köpekler için beslenmesi

Bu önceden harmanlanmış evcil hayvan gıda torbası, insanların satın alabileceği en yeni organik gıda ürünlerinden biridir. Bu üyeliği bu kadar özel yapan nedir? Bu tamamen normal ve onu özel yapan şey bu. Bu gıda, 14 farklı bitki türünün yanı sıra 9 sebze ve 6 sertifikalı organik tahıldan oluşur. Dr. Harvey’in köpek sağlığını hiçbir kimyasal madde üzerinde içermiyor. Yiyeceklerin pigmentlere de ihtiyacı yoktur ve köpeğe zarar verebilecek koruyucular içermez.

Bu köpek mamasında epeyce organik ve diğer önemli maddeler var.

Arpa gevreği, kamut gevreği, kahverengi pirinç gevreği, lahana yulaf, buğday gevreği ve Tritikale gevreği, Dr köpek mamasının organik bileşenleridir. Harvey’in köpek Sağlığı köpeği. Köpek Maması pancar, bezelye, havuç, yeşil fasulye, kabak, patates, tatlı patates ve maydanoz içine konan sebzeleri ekleyin. Rezene tohumları, zencefil kökü, yulaf samanı, Gül gülü, nane yaprağı ve biberiye yaprağı bitkisel maddelerden bazılarıdır.

Bu köpek mamasını yiyen Yetişkin Köpekler daha sağlıklı görünecek, kürkleri daha parlak görünecek ve daha sağlıklı ve daha aktif hissedeceklerdir. Yetişkinler de bu köpek mamasını yediklerinde daha sağlıklı bağırsaklar alacaklar.

2021in-en-iyi-bes-organik-kopek-mamasi

2. Dürüst mutfak KEEN köpek Hindi ve organik tahıl sistemi

Bu özel ürün nispeten yenidir. İçerdiği maddeler nedeniyle bu organik ürünü öğreneceksiniz. Bu malzemeler köpeğin daha sağlıklı hissetmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Köpek Maması sadece tüm doğal malzemeleri içerir ve bir evcil hayvan Maması bitkisi değil, insan mamasının yapıldığı bir tesiste üretilir. Bu, köpek mamasının mağazalarda satmadan önce çok yüksek standartları karşılaması gerektiği anlamına gelir. Belgelendirme, denetim ve daha fazla denetim.

Dürüst mutfak KEEN Dog Hindi ve organik tahıl diyetinde bulunan malzemelerden bazıları havuç, organik yulaf, organik Yosun, elma, Biberiye, kafessiz hindi, organik keten, sarımsak ve lahanadır. Diğer bileşenler arasında potasyum iyodür, amino asit şelat ve çinko, demir için amino asit şelat ve kalsiyum trifosfat bulunur.

Piyasadaki en iyi yeni organik evcil hayvan gıdalarından biri, sadece köpeklerin enerjik hissetmesine yardımcı olduğu için. Köpek paltoları başladıktan kısa bir süre sonra daha parlak görünecek. Yiyecekler ayrıca kurutulmuş haldedir, bu da köpeklerin yemek yemesini ve sindirmesini kolaylaştırır. Bu Köpek Maması yetişkin köpekler için en uygunudur.

3. Nummy Tum tum saf tatlı patates Köpek Maması bilgi

Bu popüler organik evcil hayvan Maması, her yaş ve büyüklükteki köpekler için özel olarak üretilmiştir. Basit organik gıda dişleri seveceksiniz. Hassas sindirim organlarına sahip köpekler özellikle bu yiyecekleri seveceklerdir, çünkü hassas bir sindirim sistemine sahip köpekler için tasarlanmıştır. Bu organik gıdada çok fazla bileşen yoktur. Aslında içinde sadece bir unsur var. Bu madde %100 organik tatlı patatestir.

Dokusu nedeniyle bu yemeği tatmak için zeminin tadını çıkaracaksınız. Hassas bir sindirim sistemine sahip köpekleri olan köpek sahipleri bu yiyecekleri almalıdır. Birkaç hafta sonra köpeklerinin daha sağlıklı görüneceğini ve daha fazla enerjiye sahip olacağını fark ederler.

2021in-en-iyi-bes-organik-kopek-mamasi

4. Castor & Pollux Organics-Yetişkin Köpek kuru gıda-tavuk unu

2021”in en iyi organik ürünlerinden biri yetişkinler için kuru gıda Castor & Pollux Organix. Köpeklerini Castor & Pollux yetişkin kuru Gıdalarından besleyen insanlar, evcil hayvanlarının bu yiyecekleri yemekten ne kadar keyif aldıklarından memnun kalacaklar. Yorumlar bu iddiayı desteklemektedir.

Evcil hayvanınız bu yiyeceği sevecektir çünkü insan sınıfı tavuk eti içerir. Tavuk eti kurutulur, bu iyi bir şeydir, çünkü dişler kolayca sindirilebilir. Gıda mükemmel bir protein kaynağıdır.

Malzemeler sadece hiçbir şeyi engellemez. Organik quinoa bu üründe bulunur. Organik quinoa! Bu bitki mükemmel bir protein kaynağı olarak kabul edilir ve mineraller, vitaminler, lif ve antioksidanlar içerir, ayrıca gıdada organik darı vardır. Burayı amino asitleri gibi vitamin B kompleks dolu. Organik brokoli ve organik kabak da bu köpek mamasının bileşenleridir. Her iki bileşen de lif bakımından zengindir ve köpeklere A, C ve E vitaminleri sağlar.ve bunlar Castor & Pollux Organix’teki tavuk yemeğinde bulunan yüksek kaliteli malzemelerden sadece birkaçı. Tavuk unu, köpeğin bağırsak sağlığına fayda sağlayacak ve köpeğin sağlıklı bir paltoya sahip olmasına ve sağlıklı bir cildi korumasına yardımcı olacaktır. Gıdada soya, buğday veya yan ürün yoktur.

5. Köpekler için küçük ırkların organix yetişkin gıda-tavuk

ORGANİX’İN bu organik ürünü küçük köpekler için tasarlanmıştır. Gıda, köpeklere iyi bir protein kaynağı sağlayan organik tavuk içerir. Köpeklerin genel sağlığı, bu yiyecekleri tüketirken iyileşir, çünkü yiyecek iyi bir vitamin ve mineral kaynağı içerir.

Gıdaların içerdiği bileşenlerden bazıları organik bezelye, organik kahverengi pirinç, organik yulaf, organik armut, organik kabak, organik quinoa ve organik darı. Diğer bileşenler arasında kalsiyum iyodat, potasyum klorür, niasin, biyotin, B12 vitamini, E vitamini ve D3 vitamini bulunur.

ORGANİX ayrıca her boyuttaki köpekler için tasarlanmış organik bir taşa sahiptir. ORGANİX’İN sahip olduğu diğer yiyecek türleri, küçük köpekler için yiyecekleri kadar iyidir. ORAGNİX ürünlerinin tüm bileşenleri doğaldır ve dişler için iyidir. Tüylü bir erkek arkadaşı olan ve onu sağlıklı tutmak isteyen herkes organik ORGANİX köpek mamasını denemeyi düşünmelidir.

ORGANİX’İN organik gıda deneyimi, evcil hayvanınızın daha genç hissetmesini sağlayacak ve kürkü ve cildi eskisinden daha iyi görünecektir.