Acı İçecekler-Spritz, Negroni ve Daha Fazlası

tarafından
13
Acı İçecekler-Spritz, Negroni ve Daha Fazlası

Acı içecekler-Spritz, Negroni ve daha fazlası Acı içecekler-Spritz, Negroni ve daha fazlası birçok kokteyl sevenler için bir go-to vardır. Ancak, şu anda  almıyorsanız, narenciye kabuğundan veya acı köklerden, baharatlardan ve bitkilerden gelen bu acı lezzet profili ulaşılamaz. Bu gün her zamankinden daha aperitivi, acı şuruplar ve amaro-ilham soda çok daha geniş bir dizi satın alabilirsiniz ve 2021 yada sadece herkes acı ve serinletici bir aperatif için tüketimini azaltmak için umut herkes için iyi bir haber şekilde, daha fazla marka var

Acı İçecekler- Aşağıda,  acı olan her şeyin yanı sıra daha hafif aperitifler ve vermut için birkaç alternatif için bir rehber bulacaksınız.

Aşağıda, ve acı olan her şeyin yanı sıra daha hafif aperitifler ve vermut için birkaç alternatif için bir rehber bulacaksınız. Bu, kuru Ocak için başlamanıza yardımcı olmalı, ancak sürekli gelişen bir liste; yeni ürünler piyasaya çıktığında, dolarlarınıza ve bar sepetinize değip değmediğini size bildirmek için buraya daha fazla giriş ekleyeceğiz.

içecekler, köpüklü ve diğer bar temelleri hakkında merak ediyor musunuz? Onlara rehberimiz bu tarafta.

Aperitifler ve Şuruplar

aci-icecekler-spritz-negroni-ve-daha-fazlasi (3)

Uzun demlenmiş çay, acı yeşillikler, narenciye kabukları, baharatlar, hindiba kökü ve/veya enginar yaprakları gibi malzemeleri çağırarak kendi aperitifinizi veya acı şurubunuzu oluşturmak mümkündür-Julia Bainbridge’in iyi içecekleri bir dizi ayrıntılı tariflere sahiptir. Ancak satın alınan bir ürün size çok fazla iş kazandırır-ve bunlardan bazıları gerçekten mükemmel.

Giffard Aperatif Şurubu
Şu anda satın alabileceğiniz tek bir N/A kokteyl maddesi olduğundan emin değilim, bu kırmızı şuruptan daha kullanışlı, tadı Campari’ye çok yakın, herhangi bir içki olmadan. Tabii ki, biraz daha yumuşak ve biraz daha tatlı, ama bir kez içeceğe karıştırdıktan sonra, bunu fark etmeyeceksiniz. Bir bardak seltzer’ı gevrek, acı, şaşırtıcı derecede ferahlatıcı bir içeceğe dönüştürmek için sadece küçük bir miktara ihtiyacınız var. Fabbri ve Monin gibi acı şuruplar üreten başka şirketler de var, ancak eyaletlerde henüz çok az var.

Acı İçecekler- Resim şunları içerebilir: içecek, likör, içecek, yiyecek ve ketçap

Giffard Aperatif Şurubu
DRİZLY’DE 20 DOLAR
BOSTON SHAKER’DA 28 DOLAR
Aecorn Acı
Bu, bu bahara kadar ABD’de satılmayacak, ancak şimdi heyecanlanmak için yeterince iyi. Aecorn Bitter, Chardonnay, Pinot Noir ve Pinot Meunier üzümlerinin yanı sıra greyfurt ve Sevilla portakalı da dahil olmak üzere birçok acı narenciye ile yapılır. Kokulu ve narenciye-ileri, Aperol gibi-ama çok daha güçlü Amari kadar acı. Kendi başına soğutulmuş yudumlamayı seviyorum, ama aynı zamanda bir spritz’e gidebilir veya tonik, N/A ruhları veya meyve suyu ile karışabilir.

Resim şunları içerebilir: içecek, , içecek, kırmızı , şişe, yiyecek, ketçap ve
AECORN’DA 27 DOLAR
Lyre’nin Apéritif kuru
Bu çok kuru, tart aperatif ferahlatıcı ve parlak, acı bir tat ile oldukça ferahlatıcı hale getirir. Kuru vermut ve Lillet veya Cocchi Americano arasında bir yer olarak düşünün. İnce bitkisel tatlar ve hassas bir botanik aroması vardır. Lyre’nin Rosso’su ile birlikte kullanmayı seviyorum, ki bu benim zevkime göre biraz tatlı.

aci-icecekler-spritz-negroni-ve-daha-fazlasi (3)

Görüntü şunları içerebilir: içecek, likör, , içecek ve Cin

Lyre’nin Apéritif kuru
AMAZON’DA 34 DOLAR
Ghia
Bu parlak, acı, dünyevi ve narenciye şişeleme, seltzer ve kireç ile içmeyi seven Epi çalışanı Lauren Joseph’in favorisidir—bazen biraz rendelenmiş taze zencefil de ekler. Henüz sıcak bir toddy’de denemedim, ama kesinlikle listemde.

Ghia tarafından aperatif bir şişe fotoğraf.
Ghia
GHİA’DA 33 DOLAR
¾ Spritz şurubu
Campari-bitişik ailedeki bir diğeri, bu şurupun narenciye ve kinin ek olarak baş döndürücü bir vanilya notasına sahip olmasına rağmen. Greyfurt sıkmak ile bir bardak köpüklü su için güzel alır. Bu, N/A içeceklerinizi daha karmaşık hale getirmenize ve tatlılık eklemenize yardımcı olabilecek hafif acı bir şuruptur.

Resim şunları içerebilir: metin, Etiket, içecek, , içecek, likör ve şişe
¾ Oz. Spritz Şurubu
ETSY’DE 23 DOLAR
İtalyan portakal lir
Bu şişeleme, uyandırması gereken Campari veya Aperol’den (ve diğer kırmızımsı İtalyan acılarından) çok daha yumuşak ve tatlıdır. Ancak, beklediğiniz acı bir yumrudan yoksun olsa da, portakal likörü almak kadar güzel—tadı arttırmak için narenciye kullanan herhangi bir içeceğe biraz ekleyin.

Resim şunları içerebilir: içecek, likör, , içecek, yiyecek ve ketçap
İtalyan portakal lir
AMAZON’DA 36 DOLAR
Lyre’nin aperitif Rosso
Bu tatlı vermut, tatlı meyve benzeri bir tabanın üzerine çok fazla vanilya ve narenciye katıyor. Biraz daha acı için lir aperitif kuru bir sıçrama ile buz üzerinde seviyorum.

Görüntü şunları içerebilir: içecek, likör,, içecek, Absinthe, yiyecek ve ketçap
Lyre’nin Aperitif Rosso
AMAZON’DA 34 DOLAR
Versin Rojo Vermut Alternatifi
Bu vermut alternatifi, elma, üzüm suyu ve acı karışımı gibi bir tada sahiptir.

kaynak;Acı İçecekler-Spritz, Negroni ve Daha Fazlası