Elektronik Tarif Organizatörü

tarafından
6
Elektronik Tarif Organizatörü

Elektronik tarif organizatörü tüm tarifleriniz parmaklarınızın ucunda, bu iki yöntem çok verimsizdir. Organizasyonun sürdürülmesi çok zordur ve her zaman tarifleri kaybetme olasılığı vardır. Elektronik tarif organizatörü, tüm favori tariflerinizi etkili bir şekilde yönetmenin ve korumanın en iyi yoludur.

“Parmaklarınızın ucunda olması” klişesi dijital çağda çok yaygındır. Her türlü ürünün üreticileri bu tür bir kolaylık sağladığını iddia ediyor. Ancak elektronik bir reçete organizatörü ile bu klişe bir gerçektir. Bir ciltsiz romanın büyüklüğü hakkında, bu tarif düzenleyicisinin tipik versiyonu size binlerce tarifinizi saklama olanağı sağlayabilir. Tezgahınıza oturmak için yapılırlar ve ara sıra temizliği kolaylaştırmak için şeffaf bir plastik kaplamaya sahiptirler. Genellikle sobanın hemen yanında oturduğundan, üzerine yiyecek dökülür. Ama bu iyi çünkü plastik kapak onu koruyor. Bu olursa, sıcak ve nemli bir bezle silin.

elektronik-tarif-organizatoru (1)

Elektronik Tarif Organizatörü Giriş Bölümü

Ana ekrandan, elektronik reçete düzenleyicisine kolayca göz atabilir ve istediğiniz tarifi hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. Navigasyon düğmelerinin anlaşılması inanılmaz derecede kolaydır ve en “teknik olmayan” kişi bile onu çalıştırmakta herhangi bir sorun yaşamamalıdır. Bu tür bir ürünün tasarımcıları bunu bir sebepten dolayı yaptı: elektronik bir reçete organizatörü kullanan çoğu insan BT insanları değil. Onlar sadece anneler, büyükanneler ve yemek yapmayı seven ve elektronik ürünler üzerinde çok fazla deneyime sahip olmayan diğer insanlar. Kullanım kolaylığı anahtardır.

Tarifler elektronik reçete düzenleyicisine nasıl yüklenir?

Bu, bu şaşırtıcı araçları satın almayı düşünen insanlar arasında yaygın bir sorudur. Gerçek şu ki, yemek tarifleri eklemek de kolaydır. Bir kişinin yapması gereken tek şey belirli bir web sitesine gitmek, tarif detayları ile basit bir form doldurmak ve gönder düğmesine basmaktır. Bir anda, tarif elektronik reçete düzenleyicisine aktarılır. Ancak sadece bu değil, tarifin bir kopyası da çevrimiçi olarak kaydedilir. Bu nedenle, organizatörün kendisine bir şey olursa (kayıp, çalınmış veya yok edilmiş olsun), tüm tarifler kaydedilecektir, çünkü hepsinin yedek bir kopyası hala çevrimiçi olacaktır.

En sevdiğiniz tarifi bulmanız gerekiyorsa, tarif kitapları koleksiyonunuzdan geçerek veya elektronik tarif düzenleyicinizde gezinerek daha hızlı bulabilir misiniz? İkincisi, elbette. Elektronik bir tarif organizatörü kullanarak tariflerinizden herhangi birini bulmak tam anlamıyla birkaç saniye sürer. Ve bu potansiyel olarak binlerce tarif arasında. Sahip olduğunuz birçok tarifleri saklamak ve yönetmek için mükemmel bir yol arıyorsanız, bu kullanışlı çözümlerden biriyle yanlış gidemezsiniz.