En İyi Mutfak Teknolojisi 2021

tarafından
7
En İyi Mutfak Teknolojisi 2021

En İyi Mutfak Teknolojisi 2021 yılında nasıl bir gelişme gösterecek ne dersiniz, bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Mutfak aletlerinde benzersiz bir tasarım ve akıllı teknolojiler ile karakterizedir. Akıllı cihazlar yemek pişirmeyi gerçekten kolay ve eğlenceli hale getirebilir. Akıllı kahve makineleri, mikrodalga fırınlar, hassas pişirme fırınları, barbekü makineleri ve benzeri tadını çıkarabilirsiniz! Çoğu internete bağlı, böylece Teknolojinizi Amazon veya Google apps aracılığıyla özelleştirebilirsiniz. Bazıları görüntülü sohbet ve video oluşturma yeteneklerine sahipken, Diğerleri alışveriş yaparken bile uzaktan değiştirilebilir!

En İyi Mutfak Teknolojisi 2021 Giriş

Akıllı yeniliklere uygun olarak, bazı şirketler benzersiz bir tasarım ve mimariye sahip geleneksel cihazlar sunmaktadır. Bu cihazlarla, sizi ve misafirlerinizi şık bir şekilde memnun edecek bir ömür boyu yatırım yapabilirsiniz.

Whirlpool mikrodalga, örneğin, internete bağlı. Amazon Alexa ve Google asistan ile çalışır. Bu, akıllı hoparlörlerinize mikrodalgada yemek pişirmelerini söyleyebileceğiniz anlamına gelir. Bu teknik, yemeğinizi ısıttığınız bir mikrodalgadan daha fazlasıdır. Bir çeşit fırın yapan yerleşik bir pişirme elemanına sahiptir. Bu mikrodalga pişirme alışkanlıklarınızı belirler ve yemek pişirmeyi çok kolaylaştırır. 6 619 için yemek pişirmeyi gerçekten eğlenceli hale getirebilirsiniz.

Bu yılın ilerleyen saatlerinde tadını çıkarabileceğiniz bir başka yenilik de GE Appliance Kitchen Hub. Amazon Alexa ve Google asistan ile de çalışan bu teknoloji, yemek pişirirken video görüşmeleri için kullanılabilecek kameraları içeriyordu. Aşağı doğru işaret eden kameralar, pişirme aktivitelerinizin görüntülerini veya videolarını yakalayabilir.

en-iyi-mutfak-teknolojisi-2021

Sears çömlekçilik 6 karat Akıllı Yavaş Tencere W / wemo da internete bağlı. Banyo Mutfak makinesi barındırır, bu 6 sevimli araba Akıllı, bu da tüm aile için büyük et parçaları veya Büyük pizza pişirebileceğiniz anlamına gelir. Taş tencere ve çıkarılabilir cam kapak yıkanabilir. Bu teknolojinin şaşırtıcı avantajı, nerede olursanız olun ayarı kontrol edebilmenizdir. Alışveriş yapabilirsiniz ve geldiğinizde yemeğiniz hazır olacaktır. Bu inanılmaz değil mi? Çömlekçilik ücretsiz WeMo ® uygulamasını kullanır. Bu akıllı multivarka, sıcaklığı, pişirme süresini ve daha fazlasını akıllı cihazınızdan ayarlar.

Ktichenaid, mutfakta size ilham verebilecek en iyi cihazlardan bazılarını sunar. Yerden tasarruf etmek ve mutfağınız için bir stil yaratmak istiyorsanız, buzdolapları, masanın altında çalışmanın sizin için uygun olduğunu söyledi. Bu tür buzdolapları için fiyatlar arasında değişmektedir 2500 için 3000, ve uzun vadeli bir yatırım olabilir. 24 sınıf paslanmaz çelik buzdolabı / dondurucu çekmeceleri, 24 inç prefabrik buzdolabı / dondurucu çekmeceleri, çift buzdolabı çekmeceleri vb. bulabilirsiniz.

KitchenAid ayrıca bulaşık makineleri, ızgaralar, kapaklar, nozullar, öğütücüler, kompresörler, sobalar, duvar fırınları, su filtreleri ve diğer birçok yeni mutfak teknolojisi sunmaktadır.

Mutfağının stilini ve güzelliğini önemseyenler

Mutfağının stilini ve güzelliğini önemseyenler, bertazzoni mutfak gereçlerini kaçıramazlar. İtalyan bir aileye ait olan Bertazzoni, müşterilere eşsiz bir mimariyle ilham veriyor. İtalyan şirketi 2015 mimari ev tasarım Fuarı’nda büyük başarı elde etti. Bertazzoni ürünlerinin fiyatı yüksektir. Ortalama 6000’den 8000’e kadar değişirler. Bertazzoni’yi satın alın ve ömür boyu yatırım yapın.

en-iyi-mutfak-teknolojisi-2021

Whirlpool, GE Appliance, Sears, KtichenAid ve Bertazzoni, en iyi mutfak aletleri şirketlerinden sadece birkaçıdır. Akıllı teknolojiyi önemsiyorsanız, Whirlpool, GE Appliance ve Sears en iyi seçimdir. 2018 ürünlerinin çoğu internete bağlı ve uzaktan değiştirilebilir. Akıllı Mutfak performanslarına uygun olarak, KitchenAid ve Bertazzoni gibi şirketler tasarım ve yetenek açısından benzersiz ürünler sunuyor. Bu, mutfağınızı zaman geçirmek ve misafirlerinizi memnun etmek istediğiniz bir yer haline getirecektir!

Kaynak: TheFoodsandHealth  En iyi mutfak teknolojisi 2021