İyi Vegan Tarifleri ve Yemek Fikirleri Nerede Bulunur?

tarafından
14
İyi Vegan Tarifleri ve Yemek Fikirleri Nerede Bulunur?

İyi Vegan Tarifleri ve yemek fikirleri nerede bulunur: Vegan beslenme rehberiniz vegan diyetindeki birçok kişi, vegan yemeklerini ve yemeklerini pişirmek söz konusu olduğunda “rutinde sıkışabilir”. Genellikle aynı yemeği tekrar tekrar hazırlarlar ve bu nedenle diyetleri sıkıcı hale gelir.Gurme ve lezzetli vegan tarifleri ve yemekleri yaratmanın kolay ve hızlı olabileceğini unutmayın!

Diyetinizi çeşitlendirmek için bazı kolay ve hızlı vegan tarifleri aramaya nereden başlamalısınız? Aşağıdaki fikirler, tarif avınıza başlamak için iyi bir başlangıç noktası olabilir!

Arkadaşlardan:

1. Vegan bir arkadaştan –

Neden arkadaşınızı bir yemek için davet etmiyorsunuz ve bu arada en sevdikleri vegan tariflerinin ve yemeklerinin bir kopyasını size getirmelerini istemiyorsunuz? Tarifi kopyalayın ve kendiniz deneyin. Bunun bir sebepten dolayı en sevdikleri tarif olduğunu unutmayın, bu yüzden iyi olmalı!

Tarif Kitaplarından:

2. ‘Normal’ tarif kitaplarından –

Vegan yiyeceklerini hemen hemen her tarif kitabında bulabilirsiniz, bu yüzden raftan rastgele bir kitap seçin ve içine göz atın. Birçok yemek tarifi kitabı elbiseli tarifleri diyet ihtiyacı var ne de sürpriz olabilir! Ve bir tarif et, yumurta veya süt içeriyorsa, bunun yerine her zaman ikame kullanma seçeneğine sahip olacağınızı unutmayın!

3. Yerel kitapçıda –

Kitap satın almayı seviyorsanız, neden yerel kitapçıda durmuyorsunuz ve neler sunabileceklerini görmüyorsunuz? Bu günlerde çoğu kitapçının raflarında en az birkaç vegan yemek kitabı olacak, bu yüzden kesinlikle bir göz atmaya değer!

iyi-vegan-tarifleri-ve-yemek-fikirleri-nerede-bulunur

4. Yerel kütüphanenizde –

Maliyet sizin için bir sorunsa, yerel kütüphanenize göz atmayı düşünmelisiniz. Bu şekilde, eğer varsa, bazı vegan tarif kitaplarını ödünç alabilir ve en sevdiğiniz tarifleri fotokopi çekebilir, yazabilir veya not edebilirsiniz. Bu kesinlikle sıkı bir bütçeye sahip olanlar için uygun maliyetli bir fikir.

İnternetten:

5. Sen-tüp

Tarif şovlarını izlemekten hoşlanıyorsanız, neden lezzetli vegan yemekleri ve yemek tarifleri sunan you-tube’da hangi videoların mevcut olduğunu görmüyorsunuz? Ancak, tarifi yazabilmeniz için elinizde bir kalem ve kağıt bulundurmayı unutmayın!

6. Web Siteleri Ve Bloglar

Günümüzdeki ve yaştaki kişilerin çoğunluğu tariflerini internetten alacak. Bu, ihtiyaçlarınıza uygun bazı iyi tarifler bulmanın en hızlı ve en kolay yöntemlerinden biridir. Yapmanız gereken tek şey, “kolay vegan tarifleri”, “hızlı vegan tarifleri”, “sağlıklı vegan tarifleri”, “vegan tarifleri e-kitapları “veya” lezzetli vegan tarifleri ” gibi Google anahtar sözcük öbeklerini yazmaktır.

iyi-vegan-tarifleri-ve-yemek-fikirleri-nerede-bulunur

7. Tarif E-kitaplar

Alternatif olarak, bu günlerde birçok kişi çevrimiçi bir vegan tarifi e-kitabı indirmeyi/satın almayı tercih ediyor. Normal bir tarif kitabı ile aynıdır, sadece elektronik bir kopyasıdır. Bu nedenle, reçete e-kitabınızı tabletinizde, dizüstü bilgisayarınızda, ipad’inizde, iphone’unuzda veya bilgisayarınızda saklayabilirsiniz. Vegan gıda alışverişinizi yaparken ve yemek planlarken’ tarif kitabınızı ‘ kolayca markete götürebilirsiniz! Birçok kişi bu yöntem günümüzde kitaplarını tercih neden olan e-kitapları genelde daha ucuz olan fiziksel bir kitap var, unutmayın.