Mutfakta Horoz Evinizi Güzelleştirir

tarafından
10
Mutfakta Horoz Evinizi Güzelleştirir

Mutfakta horoz önemlidir. Farklı kültürlerde, horoz birçok şeyin sembolüydü ve güzellik en yaygın olanıydı. Mutfakta Horoz çeşit olması sana güzellik getirir ve iyi hissettirmek olabilir ” dedi. Horozlar ve horoz folkloru hakkında daha fazla bilgi aşağıdadır.

İlk önce gerçek musluklar hakkında biraz. Yumurta bırakmayın ve yumurta üretmeleri gerekir, ancak genç civcivler istiyorsanız gereklidir. Sektörü korudular ve aileyi yırtıcılardan korudular. Eğer tedavi ve bir çok çalışmış olsalar da evcil ve sadık bir evcil hayvan haline olabilir.

Gece de dahil olmak üzere herhangi bir zamanda çığlık atabilirler.

Bağırmak bir alanı temsil eder, bu yüzden daha az horoz daha az bağırır. Tek ihtiyacımız olan sürü başına bir horoz. Aslında, birden fazla olan bir tavuk Evi sadece sorun istiyor. Daha büyük tavuktan daha küçükse, Horozu alt tutabilirsiniz. O yürütüyor demektir.

En sevdiğim Oahu adasında, vahşi musluklar bin yıldan fazla bir süredir hüküm sürdü. Açık hava barbeküsünde tavuk yerken biraz garip buldum ve horoz yürüdü ve masamın yanında duruyordu. Ancak musluklar ve tavuklar yüzyıllardır bu güzel adada serbestçe dolaşıyorlar. Aslında Oahu’da, ” tavuk neden yoldan geçti?”Cevap büyük olasılıkla” sahile git.”

Portekiz’de Portekiz’in ulusal sembolü olan huzurlu Galo de Barcelos var. Dürüstlük, dürüstlük, güven ve onur simgeleyen bir horoz. Barcelos şehri çömlekçiliği ile ünlüdür ve en ünlü sembol Horozdur. Horozların etrafında farklı kültürlerden çok sayıda hikaye ve folklor var. Horoz birçok farklı şeyi sembolize eder.

mutfakta-horoz-evinizi-guzellestirir

Geçen yıl News’de Manhattan’da yaşayan vahşi Hindi hakkında bir hikaye izlediğimi hatırlıyorum. Yakındaki komşuların uyku alışkanlıklarına zarar veriyordu. Şehir dışından bir çiftlik kurtarma grubu içeri girdi ve Horozu yakalamaya çalıştı. İlk başta onu yiyecek, bir dişi horoz ve hatta bir battaniye kırmızısı ile baştan çıkarmaya çalıştı. Kurnaz horoz bu hilelerin hiçbirine girmedi.

Sonunda, ustaca kurtarıcı onu bir ağ ile yakalamayı başardı.

Şimdi kentsel alanlarda uyuyan insanları rahatsız etmek yerine, kurnaz horoz devletin kuzeyinde emekli oluyor. Çok sayıda kız arkadaşı, temiz hava ve sınırsız atıştırmalık ile. Sorun değil, kaçtığı kader ne olursa olsun, Manhattan’ın sokaklarında ve mahallelerinde dolaşmak.

Çin astrolojisinde, belirli yıllarda doğan insanlar horoz işaretine sahiptir. Bu insanlar hızlı pratik düşünürlerdir ve gereksiz riski sevmezler. Keskin bir detay duygusuna sahipler ve her zaman neler olduğunu biliyorlar. Horoz yalındır ve dürüstlüğü sever. Büyük horoz kendine güveniyor, ama onu kandırmak o kadar kolay değil.

Horoz sahipleri mükemmel olabilir

Özellikle görünüşleri söz konusu olduğunda baskın olmayı bekleyebilir. Kıyafet, davranış ve zarafette yüksek standartlara sahiptirler ve diğerlerinden aynı şeyi beklerler. Horozlar, muhafazakar doğalarını anlayan, ancak rahat olmayan bir ortağa ihtiyaç duyarlar. Belki de horoz, iyi görünümün üzerindeki kalbi ve ruhu takdir etmeye odaklanmalıdır. Horozların yaşama ve yaşama mantığına hitap etmek, idealleri aşırı derecede kontrol eden horozlarla başa çıkmanın iyi bir yolu olabilir.

mutfakta-horoz-evinizi-guzellestirir

Horoz, birçok kültür için birçok şeyin sembolüdür. Horoz sembolü hakkında en çok sevdiğim şey, mutfakta şans, sağlık ve refah sembolü olması gereken bir simgenin varlığıdır. Bir horoz saati, bir bisküvi kavanozu, duvar kağıdı, bulaşık Havluları, bir substrat ya da mutfağı izleyen sobanın arkasında oturan sadece seramik bir horoz olsun. Mutfakta bir horoz görmek sadece beni evde hissettirmekle kalmaz, aynı zamanda tüm mutfağı sıcak, rahat ve çekici hale getirir. Sanırım onu çok seviyorum çünkü gençken büyükannemin mutfağında kurabiye yerken bana nostalji hissi veriyor.