Yemek Tariflerinizi Bir Araya Getirin!

tarafından
36
Yemek Tariflerinizi Bir Araya Getirin!

Yemek tariflerinizi bir araya getirin dediğimde ne hissettiniz. İşte tariflerinizi düzenlemek için bulduğum birkaç yöntem:

FOTOĞRAF ALBÜMLERİ

Kırpılmış tarifleri ve tarif kartlarını herhangi bir fotoğraf albümüne yerleştirebilirsiniz (ipucu: tasarruf mağazalarına gidin ve ucuz albümler alın), ancak sayfa ekleyebileceğiniz albüm türü en iyisi olacaktır, çünkü bu albümü daha iyi düzenlemenize yardımcı olacaktır. Albümü Kategorilere ayırmak için sayfalara sekmeler yerleştirebilir ve daha sonra kırpılmış tariflerinizi uygun kategoriye yerleştirebilirsiniz. Bu yöntem, tüm gevşek tarifleri bir arada tutmanın harika bir yoludur. Plastik koruma, tariflerinizi temiz tutmanıza yardımcı olacaktır.

BİR TARİF DOSYASI

Kırpılmış tarifleri ve tarif kartlarını düzenlemek için akordeon tipi bir dosya alın. Her bölümü farklı bir tarif kategorisiyle etiketleyin ve ardından tariflerinizi dosyalayın. Bu yöntem en azından hepsini bir arada tutacak ve hızlı olacak, ancak belirli bir tarifi bulmaya çalışırken belirli bir kategorideki tüm tarifleri sıralamanız gerekecek.

yemek-tariflerinizi-bir-araya-getirin

BİR TARİF KUTUSU

Bir tarif kutusu ile sekmeli bölücülere farklı kategoriler koyabilir ve gerekirse daha fazla bölücü satın alabilirsiniz. Kırpılmış tarifleri dosyalayabilirsiniz, ancak bunları zaman alıcı olan tarif kartlarına yazarsanız daha düzgün olur. Akordeon dosyasında olduğu gibi, bir kategorideki tarifleri bulmak için sıralamanız gerekir.

BİR BİLGİSAYAR TARİFİ PROGRAMI

Biraz boş zamanınız varsa, bu, tarif kitaplarınızda olanlar da dahil olmak üzere tüm favori tariflerinizi derlemenin harika bir yoludur. Bu programlar önceden biçimlendirilmiştir, böylece boşlukları doldurmanız yeterlidir. Bu, tüm tariflerinize girmek için zaman alabilir, ancak günde 1 veya 2 tarif girmeye devam ederseniz, biraz ilerleme kaydedersiniz.

Kolay yemek tarifleri bulmak ve bunları yazdırabilirsiniz olan bu yöntemi kullanarak birçok avantaj var. Tarifleri yazdırabilir ve arkadaşlarınıza ve akrabalarınıza vermek için ev yapımı yemek kitapları yapabilirsiniz. Program, tarifleriniz için beslenme bilgilerini belirleyecektir. Bazı programlar bir menü yapımcısı ve bir alışveriş listesi sunar. Ayrıca, belirli malzemelerle belirli tarifleri bulmak kolaydır. Örneğin, elimde kıyma varsa, ‘kıyma’ için bir arama yapabilirim ve program içinde kıyma ile tüm tarifleri getirecektir. Ayrıca, bu programlar tariflerle birlikte gelir-bu yüzden kendi programınızı girmek istemiyorsanız, tüm bu özellikleri kullanmak için harika bir yemek kitabına sahip olacaksınız.

yemek-tariflerinizi-bir-araya-getirin

ÜÇ HALKALI BİR BAĞLAYICI

Tarif programlarımla birlikte üç Halkalı bir bağlayıcı kullanıyorum. Sekmeli sayfa bölücülerini içine koydum ve her bölücüyü kendi tarif kategorisiyle etiketledim. Tarif programlarımdan kullanmak için bir tarif yazdırdığımda, delikleri deliyorum ve üç Halkalı bağlayıcıdaki uygun kategoriye yerleştiriyorum. Bu, tarifi daha sonra yeniden yazdırma ihtiyacını ortadan kaldırır.
Umarım bu makale size tariflerinizi düzenlemek için bazı fikirler verir. Tarif toplama, özellikle organize edilmişse eğlenceli bir hobi olabilir!

TARİF E-KİTAPLARININ FAYDALARI:

 • – Yemek kitabını çıkarıp saatlerce sayfaları çevirmektense .
  mükemmel tarifi ararken, sadece bir tarif e-kitabı Aç’ı tıklayın
  bilgisayarınızda, bir içerik veya anahtar kelime için hızlı bir arama yapın,
  sonra tarifinizi yazdırın!
 • ~ Yemek kitabınızı kirletin ve Mahvoldu; basılı tarifinizi <url> adresinden alın.
  bir tarif e-kitap kirli, sadece yeni bir baskı!
 • ~ Dosyalayarak kendi özelleştirilmiş yemek kitabı olun
  bölücüler ile 3 Halkalı bir bağlayıcıda favori baskılı tarifler!
 • ~ Arkadaşlarınız ve aileniz için favori tarifleri yazdırın, hatta
  onlara ev yapımı bir yemek kitabı yapın!
 • – Bu yemek kitaplarının aldığı tüm değerli alanı kurtarın
  ve bunun yerine tarif e-kitaplarını kullanın!
 • Bu anlattıklarımla Yemek Tariflerinizi Bir Araya Getirin ve yaptığınız güzel yemeklerin tadını çıkarın..