Yeni Yılda Ne Tür Bir Yemek Yapmak İstiyoruz?

tarafından
9
Yeni Yılda Ne Tür Bir Yemek Yapmak İstiyoruz?

Yeni yılda yemek hep gündemimizde olacak. Geçtiğimiz beş yıl boyunca, Epicurious bu soruyu Ocak ayı boyunca her gün her yemeği pişirmek için aylık bir meydan okuma olan COOK90 ile yanıtladı.

Bu, çalışmaların gösterdiği gibi, ev yemeklerinin sürekli olarak azaldığı bir dünyada uygun bir meydan okumadı. Ancak ev yemekleri, 2020’de eksik olan bir şeydir. Mart ayından bu yana her gün birlikte COOK90 yaptığımızı söyleyebilirsin.

Yani bu yeni yılda yılki yemek pişirme farklı zorluklar yaratıyor.

Yemek yapacağımızı biliyoruz (çok fazla seçeneğimiz yok). Soru şu ki, sıkılmadan veya yanmadan tüm bu günlük yemeklere nasıl ayak uyduracağız?

Bir cevap bulmak için, heyecanlandıkları şeylere hayran olduğumuz birçok aşçıya sorduk. Cevapları o kadar ilham vericiydi ki, onları yeni bir Ocak inisiyatifinde bir araya getirdik, bunu pişirebilirsiniz.

Bildiğimiz en iyi aşçılardan bazılarını Pişirebilir, bize sevdikleri tarifleri ve Teknikleri öğretebilirsiniz. Wilson Tang bize evde nasıl dim sum yapılacağını gösterecek. Esteban Castillo, Jell-o ile yapılacak en havalı şey hakkında bize rehberlik edecek.Claire Saffitz, şimdiye kadar gördüğünüz en büyük, en yağlı pastayı pişirmemize yardımcı olacak ve Tara O’brady, diğer tüm sandviçleri yenmek için bir sandviçi paylaşacak. (Ve eğer COOK90’I gerçekten özlüyorsanız, şanslısınız: David Tamarkin, sadece eski zamanların hatırı için üç günlük bir COOK9 yapıyor.)

yeni-yilda-ne-tur-bir-yemek-yapmak-istiyoruz (2)

Bu, Ocak ayında her gün İnstagram epi feed’inde takip etmek veya istediğiniz gibi içeri ve dışarı dalmak için tasarlanmış esnek bir programdır. Hetty McKinnon ve ev yapımı eriştelerinin oynadığı ilk dersimiz 1 Ocak’ta yayınlanıyor; aşağıdaki programın geri kalanına göz atın.

Pol sambol ve bir bardak su bir kase yanında pirinç ve kireç iki dilim kadju maluwa bir kase fotoğraf.
Kaju köri, bizim (son derece craveable) Vegan hafta sonu menüsünün bir parçası. Fotoğraf Joseph de Leo, Micah Marie Morton tarafından gıda Styling

1 Ocak Cuma

yapabilirsin…Elle Çekilmiş Erişte Yapın
Hetty McKinnon bize yaklaşan yemek kitabının bir önizlemesini, Asya’ya, sevgiyle, kolay el yapımı erişte hazırlama yöntemi ve bunları kullanmak için miso cacio e pepe tarifi ile veriyor.

2 Ocak Cumartesi-3 Ocak Pazar

yapabilirsin…Mutfağınızı Tekrar Organize Edin
Bu hafta sonu yapmazsan, 2021’de yapacak mısın? Süreç boyunca elinizi tutacağız ve hafta sonunu gerçekten tatmin edici beş temizlik ve organizasyon projesine ayıracağız.

Epi Klasik Yumurta Benedict

Pazartesi, Ocak 4
yapabilirsin…Öğle Yemeği Rutininizden kurtulun # 1
Ocak ayında her Pazartesi günü, öğle yemeğini tekrar heyecan verici hale getirmeyi garanti eden bir tarifle pişirirken Epicurious editöre katılın.

5 Ocak Salı-7 Ocak Perşembe
yapabilirsin…Aslında bir yemek planına sadık kalın
Beş yıl boyunca, David Tamarkin Ocak ayında yemek pişirmek için harcadı. 90, her gün, her ay boyunca günde üç öğün yemek pişirdi. Bu hafta, cook90 bilgeliğinin bu yıllarını COOK90’IN aksine kısa, üç günlük bir meydan okuma olan COOK9’A damıtacak. Onunla birlikte yemek pişirmek için yemek planını ve bakkal listesini bulun.